,

Makina Eskavator


Inxhinierët e vegjël kanë një punë shumë të rëndësishme: Të ndërtojnë eskavatorin dhe ta bëjnë gati për punë. Mos u shqetësoni cdo mjet pune që iu duhet e keni brënda paketimit.

750L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makina Eskavator”

Nuk ka komente akoma.