Makine Druri


Makine druri, qe montohet edhe cmontohet nga vet femija. Me forma te ndryshme gjeometrike dhe me ngjyra te ndryshme. Ndihmon femijet qe te mesojne format, ngjyrat edhe te luajn me te pasi ka rrota. Eshte i pershtatshem per te gjitha moshat pasi pjeset jane te mjaftueshmerisht te medha dhe femija nuk mundet ti gelltis ato. Materiali 100% dru e ben edhe me te sigurt per shendetin e femijes tuaj.

1,000L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makine Druri”

Nuk ka komente akoma.