Makine druri Xylophone


Makine druri Xylophone, e pajisur ne pjesen e siperme me Xylofon ose piano me shkopinje e cila ben muzike sa here qe goditet nga shkopinje e saj. Gjithashtumakina ka figura te kafsheve te pyllit te cilet jane me madhesi edhe ngjyra te ndryshme. Pervec se per te luajtur, ky produkt ndihmon femijen per te mesuar kafshet, format edhe ngjyrat e ndryshme. Produkti eshte 100% dru qe e ben totalisht te sigurt per shendetin e femijes tuaj. Cdo element i lodres eshte ne madhesin e duhur per te mos rrezikuar femijen tuaj dhe nuk mund te gelltiten. gjithashtu makina mund te terhiqet njesoj si cdo makine tjeter pasi eshte e pajisur me rrota. E pershtatshme per te gjitha moshat.

1,200L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Makine druri Xylophone”

Nuk ka komente akoma.