Paulinda Baby Elephant


Baby Elephant
Një produkt me një shumëllojshmëri të gjërave që mund të bëni.Në paketim ju do të gjeni ngjyrat,pajisje të tjeraqë iu duhen për të bërë krijimin, si dhe një përshkrim foto që do të tregojë hap pas hapi atë që duhet të bëni për të ndrërtuar pinguin, elefantin, rosën , breshkë ose kafshë të tjera. Lëreni krijimin tuaj në ajër që të thahet.

Karakteristikat e produktit:

Thahet në ajër
Nuk kërkon pjekje
Ekstra i lehtë
I bute dhe fleksibël
Jo toksik

270L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Paulinda Baby Elephant”

Nuk ka komente akoma.