Peshore Druri


Peshore druri, e pajisur edhe me guret e peshes te cilet jane me madhesi edhe ngjyra te ndryshme. Pervec se per te luajtur, ky produkt ndihmon femijen per te mesuar format edhe ngjyrat e ndryshme. Produkti eshte 100% dru qe e ben totalisht te sigurt per shendetin e femijes tuaj. Edhe guret e peshes dhe cdo element tjeter jane ne madhesin e duhur per te mos rrezikuar femijen tuaj dhe nuk mund te gelltiten. E pershtatshme per te gjitha moshat.

750L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Peshore Druri”

Nuk ka komente akoma.