,

Piano Fantasy


Piano e madhe për fëmijë.Një lodër jo vetëm argëtuese por një udhërrëfyese drëjt zhvillimit artistik të fëmijës tuaj. Kjo piano vjen në versionin 3D që cdo vogëlush të ndihet artist. Nëse fëmija juaj nuk di si të luajë atëherë pianoja dhe tastet e saj me drita që ndizen sipas melodisë do e ndihmojnë për të krijuar vijën melodike. Fëmija do të zhvillojë imagjinatën, veshin muzikor dhe do të mësojë duke u argëtuar. Dhurata më e bukur për fëmijët.

4,000L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Piano Fantasy”

Nuk ka komente akoma.