,

Piano Little Pianist


Piano e vogël për fëmijë. Lodër që kultivon interesin ndaj muzikës. Pianoja ka të regjistruar 5 këngë argëtuese dhe fëmija mund të kontrollojë volumin me tastin përkatës. Pra pianoja mund të përdoret si lodër muzikore dhe si një piano që melodinë e krijon fëmija juaj. Me këtë piano argëtimi merr tjetër kuptim.

2,200L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Piano Little Pianist”

Nuk ka komente akoma.