Plastelinë e lehtë


Ekskluzivisht të dizenjuar për fëmijët mbi 3 vjeç. Plastelina e lehtë me ngjyra të ndryshme mund t’u ndihmojë fëmijët të kënaqen me argëtimin kreativ.
Shumë i lehtë, elastik dhe i lehtë për tu trajtuar.
Eko-miqësore : jo-toksike, të sigurt, të padëmshme për njerëzit dhe mjedisin.
Jashtëzakonisht e butë, fleksibile dhe jo ngjitëse.
Cilësia dhe ngjyra e ndritshme formojnë modelet tuaja në mënyrë perfekte.

30L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Plastelinë e lehtë”

Nuk ka komente akoma.