,

Set make-up për vajza

(62 shqyrtime nga klientë)

Vajzat dhe make-up janë dy gjëra të pandashme, dhe kjo përfshirë dhe vogëlushet që janë kurioze për cdo produkt të kutisë së tualetit të mamasë. Dhuroji setin “profesional” dhe të testuar dermatologjikisht vajzas apo shoqes së saj. Lumturojini ato me diçka që të gjitha vajzat e dashurojnë. Bëje të ndihet një princeshë e vërtetë.

900L

Bazuar në 62 vlerësime

3.1 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Set make-up për vajza”

Nuk ka komente akoma.