, , ,

Tabele Whiteboard me këmbë 7099


Tabelë whiteboard me këmbë. Në njërën anë tabelë dhe në anën tjetër ka veprime matematikore. Në paketim gjeni markerin dhe fshirësen.

500L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Tabele Whiteboard me këmbë 7099”

Nuk ka komente akoma.