, , ,

Vinovil Toy Color


Ngjitës vinovil Toy Color të cilin e gjeni në versionet 100ml, 1000ml. Ngjitës ilëngshëm, super i lashëm dhe nuk përmban gluten. Lehtësisht i përdorshëm nga fëmijët mbi 2 vjeç. Rezistent ndaj kontaktit me ajrin. Përdoret mbi letra, foto, karton dhe copa të holla dhe dru.

120L420L

Spastroje
Sasia

100 ml, 1000 ml

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Vinovil Toy Color”

Nuk ka komente akoma.