, ,

Bllok A4 BM 90

(57 shqyrtime nga klientë)

Bllok BM 90 i madhësisë A4 me kapak me ngjyra të ndryshme. Këto I gjeni në versionet shkrimi ose matematike. Fleta e tyre 90 gram është mjaftueshëm e trashë dhe e lëmuar që ju apo fëmijët tuaj ta keni shumë komode në të shkruar. Të bukura në dukje dhe mund ti mbani pa mbështjellse duke iu kursyer kohë dhe para. I gjeni me ḉmime fantastike. Me spirale anash.

250L

Bazuar në 57 vlerësime

2.8 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bllok A4 BM 90”

Nuk ka komente akoma.