, ,

Bllok A4 BM 90


Bllok BM 90 i madhësisë A4 me kapak me ngjyra të ndryshme. Këto I gjeni në versionet shkrimi ose matematike. Fleta e tyre 90 gram është mjaftueshëm e trashë dhe e lëmuar që ju apo fëmijët tuaj ta keni shumë komode në të shkruar. Të bukura në dukje dhe mund ti mbani pa mbështjellse duke iu kursyer kohë dhe para. I gjeni me ḉmime fantastike. Me hapje lart dhe me 50 fletë.

200L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bllok A4 BM 90”

Nuk ka komente akoma.