, ,

Bllok A4 Trendyline

(14 shqyrtime nga klientë)

Blloku Trendyline i madhësisë A4 me kapak me ngjyra të ndryshme. I gjeni në versionet shkrimi ose matematike. Fleta e tyre është mjaftueshëm e lëmuar që ju apo fëmijët tuaj ta keni shumë komode në të shkruar.Të bukura në dukje dhe mund ti mbani pa mbështjellse duke iu kursyer kohë dhe para. I gjeni me ḉmime fantastike.Me spirale anash.

120L

Bazuar në 14 vlerësime

2.5 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bllok A4 Trendyline”

Nuk ka komente akoma.