, ,

Bllok A5

(14 shqyrtime nga klientë)

200L

Bllok me madhësinë A5 me 120 faqe. Ky bllok është shumë praktik në përdorim dhe e gjeni në versionin me katrorë. Gjithashtu është i paisur me llastikun që ta sigurojë në mbyllje.

Bazuar në 14 vlerësime

3.1 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bllok A5”

Nuk ka komente akoma.