, ,

Bllok BM 90 me spirale

(13 shqyrtime nga klientë)

Bllok BM 90 i madhësisë A5 (të zakonshme) me kapak me ngjyra të ndryshme. Këto I gjeni në versionet shkrimi ose matematike. Fleta e tyre 90 gram është mjaftueshëm e trashë dhe e lëmuar që ju apo fëmijët tuaj ta keni shumë komode në të shkruar. Të bukura në dukje dhe mund ti mbani pa mbështjellse duke iu kursyer kohë dhe para. I gjeni me ḉmime fantastike.

Bazuar në 13 vlerësime

3.4 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bllok BM 90 me spirale”

Nuk ka komente akoma.