, ,

Bllok Energy

(32 shqyrtime nga klientë)

Blloku Energy me ngjyrat më të bukura.ky bllok ka fletë 80 gram me kapak të përbërë nga karton I trashë. Fleta e parë e fletores është e ideuar në formën e një etikete me të gjitha të dhënat e përdoruesit. Bardhësia e fletës bën që shkrimi juaj të duket shumë bukur dhe qartë. I gjeni matematike dhe shkrimi.

200L320L

Spastroje
Permasa

A4, A5

Bazuar në 32 vlerësime

3.3 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bllok Energy”

Nuk ka komente akoma.