, , ,

Bllok Ilijanum Exlusive A5


Bllok Ilijanum Exlusive A5 me 80 fletë me kapak të përbërë nga karton I trashë. Fleta e parë e fletores është e ideuar në formën e një etikete me të gjitha të dhënat e përdoruesit. Bardhësia e fletës bën që shkrimi juaj të duket shumë bukur dhe qartë. I gjeni me plot dizenjo të ndryshme matematike ose shkrimi.

200L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bllok Ilijanum Exlusive A5”

Nuk ka komente akoma.