, , ,

Bllok Lisho

(11 shqyrtime nga klientë)

Një dhuratë e bukur për njerëzit tuaj të vecantë. Ky bllok ka kapakët të mbuluar me tekstil me ngjyra të ndryshme. Fletët e tij janë të bardha dhe kjo iu jep lirshmëri në përdorimin e bllokut.

200L300L

Spastroje
Masa

A5, A6, A7

Bazuar në 11 vlerësime

3.2 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bllok Lisho”

Nuk ka komente akoma.