, ,

Bllok Notepad


Bllok Notepad me madhësi A5 dhe A7 . Shumë dizenjo dhe mundësi zgjedhjeje .
Letra e tyre është 80 gram dhe e gjeni në versionin shkrimi

120L250L

Spastroje
Permasa

A5, A7

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Bllok Notepad”

Nuk ka komente akoma.