, , ,

Blloku Trendyline A4


Blloku Trendyline i madhësisë A4 me kapak me ngjyra të ndryshme. I gjeni në versionet shkrimi ose matematike. Fleta e tyre është mjaftueshëm e lëmuar që ju apo fëmijët tuaj ta keni shumë komode në të shkruar.Të bukura në dukje dhe mund ti mbani pa mbështjellse duke iu kursyer kohë dhe para. I gjeni me ḉmime fantastike.Me ngjitje në fillim që të mund të shkepusni fletët lehtë.

110L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Blloku Trendyline A4”

Nuk ka komente akoma.