,

Fletore BM 80

(131 shqyrtime nga klientë)

Fletoret BM 80 të madhësisë A5 (të zakonshme) me kapak me ngjyra të ndryshme. Këto I gjeni në versionet shkrimi ose matematike. Fleta e tyre 80 gram është mjaftueshëm e trashë dhe e lëmuar që ju apo fëmijët tuaj ta keni shumë komode në të shkruar. Të bukura në dukje dhe mund ti mbani pa mbështjellse duke iu kursyer kohë dhe para. I gjeni me ḉmime fantastike.

180L

Bazuar në 131 vlerësime

2.6 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Fletore BM 80”

Nuk ka komente akoma.