, , ,

Notepad Gold A4


Bllok Notepad me madhësi A5 me spirale. Blloku me spirale është ideal për të gjitha rastet. Ai ka hapje anësore dhe është perfekt për tu përdorur në shkollë, në shtëpi apo në zyrë. Ka 100 fletë dhe e gjeni në versionin shkrimi dhe matematike.

300L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Notepad Gold A4”

Nuk ka komente akoma.