, , ,

Leter A4 me ngjyra

(15 shqyrtime nga klientë)

Letra A4 80 gram me ngjyra. Ideale për projekte, për të krijuar dhe pikturuar mbi to.

300L1,500L

Spastroje
Pako

150 Flete, 250 Flete, 500 Flete

Bazuar në 15 vlerësime

3.2 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Leter A4 me ngjyra”

Nuk ka komente akoma.