, , ,

Letra Paperline A4 160g

(39 shqyrtime nga klientë)

Letër kartoni A4 160g me ngjyra të ndryshme: kuq, blu, e kaltër, verdh, jeshile, rozë, portokalli dhe të bardhë. Përdoren për të dizenjuar për fëmijët. Krijoni kartolina, dizenjoni projektet, prisni forma të ndryshme.

800L

Bazuar në 39 vlerësime

2.8 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Letra Paperline A4 160g”

Nuk ka komente akoma.