Canon 52


Besoni në bojën Canon për të siguruar cilësinë e shkëlqyer të printimit për të gjitha fotografitë dhe dokumentet tuaja. Boja Canon është dizajnuar posaçërisht për të punuar me printerët Canon për besueshmëri dhe performancë të lartë.

Lloji i printerit: Modelet Canon, PIXMA iP6210D, PIXMA iP6220D, PIXMA iP6310D

1,500L

Bazuar në 0 vlerësime

0.0 i përgjithshëm
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që e vlerëson “Canon 52”

Nuk ka komente akoma.